Norite gauti specialius pasiūlymus ir pirkti su nuolaida? Užsiregistruokite!

Mūsų siūlomos popierinės servetėlės ir vienkartinės nosinaitės tinka įvairiausioms įmonėms ir jų reikmėms. Mūsų higieninio popieriaus produktai, kuriuos galite įsigyti dideliais kiekiais, idealiai biurams bei komerciniam naudojimui. Aukštos kokybės standartus atitinkančios stalo servetėlės, nosinaitės puikiai tiks prekybos vietoms, mokykloms, viešosioms įstaigoms ar restoranams. Kitaip tariant, jas panaudosite tiek darbo vietoje, tiek ir sanitarinėse patalpose. Siūlome tik patikimų Europos gamintojų ir tiekėjų specialiai mums pristatomus higieninio popieriaus produktus, todėl mūsų turimos popierinės servetėlės ir nosinaitės patenkina net ir pačių išrankiausių vartotojų lūkesčius.

Popierinės servetėlės dideliais kiekiais

Visas mūsų siūlomas popierines servetėles ir nosinaites galima įsigyti dideliais kiekiais, todėl jos idealiai tinka komerciniam naudojimui. Higieninio popieriaus produktai, popierinės servetėlės ir nosinaitės reikalingos bet kokią veiklą vykdančioms įmonėms, ofisams, viešbučiams. Mes tiekiame jas prekybininkams, mokykloms ir viešosioms įstaigoms. Dideliais kiekiais įsigyjamos popierinės servetėlės tinka naudoti tiek darbo vietoje, tiek vonios kambariuose higieniniam rankų veido valymui.

Sumažinkite sąnaudas užsisakydami daugiau popierinių servetėlių

Visos mūsų siūlomos popierinės servetėlės parduodamos didmeniniais kiekiais. Tačiau tvarumo idėjas puoselėti galime ne tik taip! Savo klientus raginame įsigyti itin patogias naudoti popierines servetėles dėžutėse. Kaip tai veikia? Vienu metu iš dėžutės išlįs tik viena naudoti skirta servetėlė, o kitos servetėlės pasirodys tik po to, kai bus panaudota ankstesnė. Tokiose dėžutėse supakuotų higieninių produktų naudojimas ne tik mažina atliekų kiekį, bet ir atitinka aukštus higienos standartus, nes vienu metu rankomis liečiama tik viena naudojimui skirta servetėlė. Tokia sistema idealiai tinka aktyvioms įstaigoms ar ten, kur servetėlės naudojamos itin dažnai, pavyzdžiui, viešbučiams ir restoranams.
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geresnę naršymo kokybę šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos privatumo politikoje.