Neaustinės medžiagos šluostės, o gal paprastas mikropluoštas? Kiekviena jų turi savų privalumų. Kuri švaros priemonė tiks jūsų klientams ar verslui, priklausys nuo to, kokio pobūdžio veiklą vykdote.
Tarkime, ieškote judriai restorano virtuvei skirtos, saugios ir patikimos šluostės. Ką gi, pirmiausia teks įsitikinti, jog ji tinka sąlyčiui su maistu. Pasitaiko, jog tradicinės mikropluošto šluostės skirtos ne tam, todėl prieš jas naudojant būtina tuo pasidomėti. Taip išvengsite su maisto sauga susijusios rizikos.
Šiuolaikinėje rinkoje gausu ir visus maisto saugos standartus atitinkančių mikropluošto šluosčių, tokių kaip „Kitchen Star“. Tai – pagal tarptautinius reikalavimus pagamintas ir naudoti virtuvėje tinkamas produktas.
Tradicinės mikropluošto šluostės
Tradicinės mikropluošto šluostės nuo seno naudojamos valytojų, automobilių pramonėje ir kitur. Jos patvarios, gerai sugeria skysčius, surenka dulkes ir kitus nešvarumus bei užtikrina puikius valymo rezultatus. Būtent to ir tikimasi iš profesionaliai veiklai skirtos šluostės.
Tačiau net ir renkantis įprastą, visų nuo seno naudojamą priemonę, svarbu nepamiršti, jog rinkoje taip pat gausu diegiamų naujovių. Dėl šios priežasties vartotojai gali rinktis ne tik įprastus mkropluošto gaminius. Savo klientams UAB „Bukutis“ pristato naujieną – neaustinės medžiagos šluostes ClassEur „Kitchenette“, kurios pasižymi tais pačiais valymo privalumais kaip ir tradicinės mikropluošto šluostės, tačiau siūlo ir kai ką daugiau.
Mikropluošto šluostės skalbimas
Vienas tradicinės mikropluošto šluostės privalumų yra tai, jog ją skalbiant ir iš naujo naudojant, šluostė išlieka efektyvi dar ilgą laiką. Be abejonės, skalbiant derėtų atsižvelgti į vandens temperatūrą, skalbimo dažnumą, naudojamus skalbiklius ir valymo darbų specifiką.
Norėdami prailginti šluostės tarnavimo laiką, skalbkite ją 90 laipsnių temperatūroje. Karštas vanduo atvers mikropluoštos plaušelius ir pašalins jame „įkalintus“ nešvarumus bei bakterijas. Skalbiant mikropluoštą, savo klientams taip pat patariame nenaudoti audinių minkštiklio. Tai gali pažeisti audinį ir sutrumpinti gaminio tarnavimo laiką.
Alternatyva – neaustinės medžiagos šluostės
Kaip valo šios šluostės?
Tiek neaustinės medžiagos, tiek ir įprastos mikropluošto šluostės surenka bei sulaiko dulkes ir nešvarumus. Visgi neaustinės medžiagos šluostės valo efektyviau dėl jų sudėtyje esančių teigiamų krūvį turinčių mikroskaidulų. Jos veikia aktyviai, tarsi vieninga nešvarumus šalinanti komanda.
Neigiamą krūvį turinčios dulkių ir purvo dalelės prisitvirtina prie mažyčių, plika akimi nematomų šluostės skaidulų. Tai – fizikos dėsnis, pagal kurį teigiamai įkrauti objektai pritraukia neigiamai įkrautus objektus. Nešvarumai tarsi užrakinami audinio pluošte iki tol, kol plaunamas šiltame vandenyje pluoštas atsipalaiduoja ir juos paleidžia.
Būtent dėl neaustinės medžiagos šluostės turimo teigiamo krūvio ant paviršių esantys nešvarumai ir bakterijos pašalinami net ir be cheminių medžiagų įsikišimo. Naudojant sausą šluostę, teigiamai įkrautas jos pluoštas veikia tarsi dulkių magnetas. O ją sudrėkinus, šluostė tampa itin efektyviu, su purvu lengvai susidorojančiu šveitikliu.
Neaustinės medžiagos šluostės nepalieka pūkelių
Ar esate pastebėję po valymo tradicine mikropluošto šluoste ant paviršių likusius mažus pūkelius ar audinio gumulėlius? Visgi naudojant kokybišką šluostę jų likti neturėtų (arba turėtų likti kuo mažiau). Tai itin svarbu preciziškų valymo rezultatų reikalančioje aplinkoje. Tuo tarpu neaustinės medžiagos šluostės dėl jų gamybos metu vykstančio surišimo proceso pasižymi itin mažu po valymo liekančių pūkelių kiekiu.
Ši lentelė padės palyginti dvi efektyvias, tačiau skirtingomis savybėmis pasižyminčias šluostes:
Apibendrinant galima teigti, jog abiejų tipų šluostės užtikrina išskirtinę valymo kokybę. O kurią jų pasirinksite, priklausys nuo asmeninių prioritetų, veiklos pobūdžio ir jai keliamų reikalavimų bei valymo specifikos.
Taip pat skaitykite: