Rodoma 1–12 iš 23

Norite gauti specialius pasiūlymus ir pirkti su nuolaida? Užsiregistruokite!

Darbinės pirštinės auto servisams, grožio salonams, gamykloms, valykloms ir kitoms įmonėms

Darbinės pirštinės – tai kiekvienos įmonės veikloje be galo svarbi rankų apsaugos priemonė. Statistika rodo, jog atliekant įvairius darbus ar nelaimingų atsitikumų metu nukenčia būtent rankos, todėl rinkdamiesi savo verslui reikalingas pirštines, tai darykite atsakingai. Mūsų e. parduotuvėje rasite įvairiai darbo specifikai tinkančias pirštines. Siūlome tik kokybiškus, prie rankų gerai priglundančius ir gerą lytėjimo pojūtį užtikrinančius ir atlikti tikslumo reikalaujančius darbus leidžiančius produktus. Atsižvelgdami į indiidualią veiklos specifiką, rekomenduosime jums labiausiai tinkančias darbines pirštines.

Mūsų tiekiamos darbinės pirštinės:

  • megztos;
  • guminės;
  • nitrilinės;
  • lateksinės.

Ką reikėtų žinoti renkantis darbines pirštines?

  1. Sunkiems, lauke ar sandėlyje atliekamiems darbams geriausiai tiks storesnės, atsparios, o neretai ir žieminės darbinės pirštinės.
  2. Metalo ar medžio apdirbimo cechuose rekomenduojamos sunkiai susidėvinčios, gerai priglundančios, šiurkštaus paviršiaus darbo pirštinės.
  3. Sintetinės darbinės pirštinės ypač tiks darbui su įvairiomis cheminėmis priemonės ir tepalais. Priklausomai nuo cheminės medžiagos rūšies ir sąlyčio su ja trukmės, būtina pasirinkti iš tinkamos apsauginės medžiagos pagamintas pirštines. Nuo to priklausys, ar rankų apsauga bus patikima ir veiksminga. Mūsų e. parduotuvėje rasite šioms veiklos rūšims reikalingų produktų.
  4. Kruopštumo reikalaujantiems mechanikos darbams atlikti taip pat tiks sintetinės pirštinės iš poliuretano. Jos padės palaikyti idealią švarą, dirbti patogiai ir tiksliai.
  5. Šaltuojų metu sezonu ypač svarbu apsisaugoti nuo drėgmės ir šalčio. Atsižvelgiant į poreikius, galima rinktis įvairaus storumo megztas žiemines pirštines su pamušalu ar be jo.

D.U.K.

Žinoma, taip! Perkant darbines pirštines internetu sutaupysite ir įsigysite sau reikalingus produktus už palankesnę kainą. Mūsų parduodamos darbinės pirštinės į jūsų įmonę atkeliaus per 2 darbo dienas nuo sąskaitos apmokėjimo.
Maloniai kviečiame užsukti į Kaune esantį UAB „Bukutis“ sandėlį ir įsigyti bei atsiimti jums reikalingus produktus. Tačiau nesukite galvos! Jums nebūtina gyventi Kaune – savo produktus už simbolinę kainą pristatome visoje Lietuvoje.
Pačios geriausios – tai pagal jūsų veiklos specifiką parinktos darbinės pirštinės. Svarbiausia išsirinkti tinkamai. Jei reikia konsultacijos, nedelsdami susisiekite su mumis ir mes padėsime jums išsirinkti tai, kas reikalinga.
     
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geresnę naršymo kokybę šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos privatumo politikoje.