Norite gauti specialius pasiūlymus ir pirkti su nuolaida? Užsiregistruokite!

Popierinės servetėlės ir nosinaitės jūsų įmonės reikmėms

Mūsų siūlomos popierinės servetėlės ir vienkartinės nosinaitės tinka įvairiausioms įmonių reikmėms. Mūsų higieninio popieriaus produktai, kuriuos galite įsigyti dideliais kiekiais, idealiai biurams bei komerciniam naudojimui. Aukštos kokybės standartus atitinkančios popierinės stalo servetėlės ir nosinaitės puikiai tiks prekybos vietoms, mokykloms, viešosioms įstaigoms ar restoranams. Kitaip tariant, jas panaudosite tiek darbo vietoje, tiek ir sanitarinėse patalpose. Siūlome tik patikimų Europos gamintojų ir tiekėjų specialiai mums pristatomus higieninio popieriaus produktus, todėl mūsų turimos popierinės servetėlės ir nosinaitės patenkina net ir pačių išrankiausių vartotojų lūkesčius.

Kokias popierines servetėles siūlome?

Mūsų tiekiamos popierinės servetėlės yra universalus ir plačiai naudojamas gaminys. Mūsų parduotuvėje esančios spalvotos servetėlės ant stalo tiks vestuvėms ar kitokioms šventėms. Tačiau derėtų nepamiršti ir praktiškesnių mūsų siūlomų produktų. Tai – popierinės servetėlės rankoms. Jos reikalingus visur: tiek ofise, tiek įmonės virtuvėje ar vonios kambaryje.

Popierinės servetėlės dideliais kiekiais

Visas mūsų siūlomas popierines servetėles ir nosinaites galima įsigyti dideliais kiekiais, todėl jos idealiai tinka komerciniam naudojimui. Higieninio popieriaus produktai, popierinės servetėlės ir nosinaitės reikalingos bet kokią veiklą vykdančioms įmonėms, ofisams, viešbučiams. Mes tiekiame jas prekybininkams, mokykloms ir viešosioms įstaigoms. Dideliais kiekiais įsigyjamos popierinės servetėlės tinka naudoti tiek darbo vietoje, tiek vonios kambariuose higieniniam rankų veido valymui.

Sumažinkite sąnaudas užsisakydami daugiau

Visos mūsų siūlomos popierinės servetėlės parduodamos didmeniniais kiekiais. Tačiau tvarumo idėjas puoselėti galime ne tik taip! Tam puikiai tiks ir popierinės servetėlės dėžutėje. Kaip tai veikia? Vienu metu iš dėžutės išlįs tik viena naudoti skirta servetėlė, o kitos servetėlės pasirodys tik po to, kai bus panaudota ankstesnė. Tokiose dėžutėse supakuotų servetėlių naudojimas ne tik mažina atliekų kiekį, bet ir atitinka aukštus higienos standartus, nes vienu metu rankomis liečiama tik viena naudojimui skirta servetėlė. Tokia sistema idealiai tinka aktyvioms įstaigoms ar ten, kur popierinės servetėlės naudojamos itin dažnai, pavyzdžiui, viešbučiuose ir restoranuose.

D.U.K.

Tvirtos ir kokybiškos, kavinėms, restoranams ar kitam specializuotam naudojimui tinkančios popierinės servetėlės gaminamos iš 100 % celiuliozės.
Popierinės servetėlės nėra perdirbamos ir turėtų būti metamos į mišrių atliekų konteinerį.
Taip! Kokybiškų vienkartiių nosinaičių sudėtis yra natūrali – jos gaminamos iš 100 % celiuliozės.
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geresnę naršymo kokybę šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos privatumo politikoje.