Norite gauti specialius pasiūlymus ir pirkti su nuolaida? Užsiregistruokite!

Dezinfekciniai skysčiai įmonėms

Klientų patogumui internetinėje UAB „Bukutis“ parduotuvėje jūsų laukia veiksmingi ir universalūs dezinfekciniai skysčiai rankoms bei paviršiams, koncentruotos valymo ir dezinfekcijos priemonės, antibakterinis muilas pačioms įvairiausioms reikmėms. Jei ieškote kokybiškų dezinfekavimo priemonių, čia rasite visko, ko reikia. Siūlome ypač efektyvius ir ekonomiškus produktus, o mūsų ekspertų komanda visuomet patars ir padės nuspręsti, kas jums labiausiai tinka. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis jau šiandien!

Aukščiausios kokybės dezinfekcinės priemonės

Mūsų siūlomos dezinfekcinės priemonės atitinka aukščiausios kokybės ir saugumo standartus, tinka profesionaliam pramoninių patalpų valymui, tokių kaip ligoninės, restoranai, naktiniai klubai, viešbučiai ir kitos viešosios bei gamybinės įstaigos. Mūsų dezinfekciniai skysčiai ne tik efektyviai naikina bakterijas ir grybelius, bet ir skleidžia malonų aromatą bei neutralizuoja nemalonius kvapus.

Kam tinka mūsų dezinfekciniai skysčiai?

Kiekvienas mūsų e. parduotuvėje esantis dezinfekcinis skystis paviršiams tinka daugeliui sričių, įskaitant prausyklas, virtuves, atliekų perdirbimo patalpas, sporto įrangą, kilimus ir gultus. Siūlome dezinfekcines serveteles, taip pat ir asmeninės higienos priemones, galinčias sunaikinti 99,99% mikrobų ir žalingų, ligas sukeliančių bakterijų.

Dezinfekcinis skystis apsaugo nuo COVID-19

Mūsų parduodami dezinfekcijos skysčiai – tai be galo svarbi ir nepakeičiama kovos su pavojingais virusais priemonė. Tame tarpe ir Covid-19. Mes suvokiame, kokia gyvybiškai būtina komercinių ir viešųjų įstaigų, tokių kaip restoranai, mokyklos ir ligoninė apsauga nuo mirtinas ligas sukeliančių virusų. Juk šiose įstaigose kasdien susiduria daugybė žmonių! Platus mūsų gaminių asortimentas atitiks individualius kiekvieno kliento poreikius, paremtus skirtinga kiekvienos įmonės ar įstaigos veikla. Juk svarbiausia užtikrinti aukštus higienos standartus bei toliau saugotis nuo virusų, kaip įpratome elgtis Covid-19 pandemijos metu. Dėl šios priežasties itin svarbu naudoti aukščiausios kokybės dezinfekcinius skysčius tam, kad apsaugotumėte patys save, savo klientus ir darbuotojus. Tad kviečiame peržiūrėti mūsų produktus jau dabar!

D.U.K.

Patys efektyviausi dezinfekciniai skysčiai – 2 ir 4 tipo biocidai. Jie ADK-611 yra efektyvūs ir prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas.
Ypač gerai veikia ir yra saugūs etanolio pagrindu pagaminti, rankų odą tausojantys dezinfekciniai skysčiai su glicerinu ar kitomis naudingomis medžiagomis.
Naudojant rankų dezinfekavimo priemonę, sunaikinami ant odos esantys patogenai. Rankų dezinfekavimo priemones reguliuoja už tai atsakingos institucijos. Tuo tarpu pramonėje naudojamoms paviršių dezinfekavimo priemonėms taikomi griežtesni reikalavimai ir jos turi atitikti aukštesnę veiksmingumo kartelę nei asmens higienai skirti dezinfekciniai skysčiai.
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geresnę naršymo kokybę šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos privatumo politikoje.