Rodoma 1–12 iš 16

Norite gauti specialius pasiūlymus ir pirkti su nuolaida? Užsiregistruokite!

Šiukšlių maišai įstaigoms, įmonėms ir ofisams

Siūlome įvairių dydžių šiukšlių maišus dideliems konteineriams ir mažesnėms šiukšliadėžėms. Itin patvarūs, kokybiški, įvairių spalvų ir užrišimo tipų, pritaikomi tiek gamybinėse, tiek komercinėse erdvėse. Pagaminti pagal aukščiausius standartus ir mūsų kruopščiai atrinkti šiukšlių maišai atitiks kiekvienos įmonės poreikius.

Jūsų įmonei tinkamiausi šiukšlių maišai

Tinkamai parinkti ir pritaikyti šiukšlių maišai optimaliai išnaudoti įmonės šiukšliadėžėse esančią erdvę. Pasirinkus per didelį šiukšlių maišą, jis neestetiškai išsikiš ir pareikalaus papildomų išlaidų. Tuo tarpu per mažas šiukšlių maišas gali visai netilpti į šiukšliadėžę arba nepalikti vietos užrišimui.

Todėl prieš nuspręsdami, kurie šiukšlių maišai jums reikalingi, atsižvelkite į jų matmenis:

Norint rasti tinkamo dydžio maišą savo šiukšliadėžėms, svarbu suprasti, kaip apskaičiuoti reikalingus jo matmenis. Tai:
  • priekinės dalies plotis;
  • atvirasis plotis
  • ir ilgis.
Priekinis plotis – tai sandarus, uždaras šiukšliadėžės maišo dugno plotis. Atvirasis plotis – tai didžiausias iš vienos pusės į kitą ištempto šiukšlių maišo plotis. Ilgis – tai paprasčiausias matmuo nuo šiukšlių maišo viršaus iki apačios. Turėdami šiuos tris matmenis, galite nustatyti, kokio dydžio šiukšlių maišai reikalingi jūsų šiukšliadėžėms.

Tinkamo svorio šiukšlių maišai

Norint išvengti įplyšimų, būtina pasirinkti pakankamai tvirtus maišus, kad jie atlaikytų jūsų įmonės šiukšlių svorį. Visi mūsų parduodami šiukšlių maišai gamykliškai tikrinami taikant svorio kritimo, pradūrimo ir plyšimo testavimo priemones. Daugumai įmonių kasdieniam naudojimui puikiai tiks 5 kg arba 10 kg pakeliantys šiukšlių maišai. Tačiau jei generuojate dideles ir sunkias atliekas, jums puikiai tiks dideli šiukšlių maišai konteineriams.

D.U.K.

Tam, kad tai išsiaiškintumėte, išmatuokite šiukšliadėžės perimetrą. Tai – apskritimo kraštinės ilgis, o šiuo atveju – ilgis per visą šiukšliadėžės apvadą. Gautus matmenis padalinkite iš dviejų. Šis skaičius – tai atviro pločio matmuo, kurio reikia jūsų šiukšliadėžės maišui. Toliau išmatuokite šiukšliadėžės aukštį nuo viršaus iki apačios. Prie aukščio pridėkite keletą centimetrų, kad sužinotumėte, kokio ilgio šiukšlių dėžės maišo jums reikia. Šis papildomas ilgis leis sukurti išsikišimą, kuris neleis maišui įkristi į šiukšliadėžę ir suteiks daug vietos surišimui.
Pirmiausia apskaičiuokite šiukšliadėžės perimetrą – bendrą visų šiukšliadėžės kraštinių išmatavimų sumą. Padalykite šį skaičių iš dviejų. Tai – atviras plotis, kurio reikia jūsų šiukšliadėžės maišui. Išmatuokite šiukšliadėžės aukštį ir prie bendros sumos pridėkite maždaug keletą centimetrų, kad būtų galima užtikrinti maišo išsikišimą ir lengvą surišimą.
Kompostuojamų šiukšlių maišai labiausiai tinka maisto atliekoms ir bendrosioms šiukšlėms atskirti. Į tokio tipo maišus gali būti metamos šios maisto atliekų rūšys:
  • vaisių ir daržovių atliekos;
  • sena duona;
  • grūdai ir makaronai;
  • kavos tirščiai ir arbatos lapeliai;
  • susmulkinti kiaušinių lukštai ir kt.
 
 
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geresnę naršymo kokybę šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos privatumo politikoje.