Norite gauti specialius pasiūlymus ir pirkti su nuolaida? Užsiregistruokite!

Didelis tualetinio popieriaus pasirinkimas

Siūlome didelį, biurams, mokykloms, viešosioms įstaigoms ar net gamykloms tinkantį tualetinio popieriaus asortimentą. Nesvarbu, ar ieškote įprastų, o gal prabangesnių tualetinio popieriaus ritinėlių, mes pasiūlysime tai, kas tiks kiekvienai pramonės šakai ir biudžetui. Visi mūsų tualetinio popieriaus gaminiai tiekiami didmeniniais kiekiais, o taip pirkdami, neabejotinai sutaupysite. Taip pat tiekiame įvairių dydžių tualetinio popieriaus laikiklius.

Tualetinis popierius už konkurencingą kainą

UAB „Bukutis“ siūlo tualetinį popierių už verslui palankią, konkurencingą kainą. Prekiaujame tik patikimų prekinių ženklų produktais: itališkais ClassEur ar Velvet gamininiais.

Aukščiausios kokybės tualetinis popierius

Visi mūsų parduodami tualetinio popieriaus gaminiai atitinka aukščiausius kokybės ir gamybos standartus, yra sukurti taip, kad sumažintų nereikalingą vartojimą ir pailgintų kiekvieno tualetinio ritinėlio tarnavimo laiką. Tai ne tik tvaru, bet ir todėl mažina šiam tikslui skirtas išlaidas. Savo parduotuvėje turime tik 2-sluoksnio ir 3-sluoksnio tualetinio popieriaus gaminius. Greta to tiekiame ekologišką tualetinį popierių ir stengiamės puoselėti tvaraus vartojimo principus.

Patogus ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje

Savo klientams siūlome greitą ir nebrangų produktų pristatymą visoje Lietuvoje. Užtikriname, jog jūsų poreikiai bus patenkinti nedelsiant, tad jūsų įmonė tikrai neliks be tualetinio popieriaus ar kitokių higienos produktų. O perkantiems daugiau nei už 50 EUR UAB Bukutis siūlo nemokamą produktų pristatymą nepriklausomai nuo to, kokioje Lietuvos vietoje esate.

Specialūs pasiūlymai tualetiniam popieriui

Mes nelaukiame Kalėdų ir lojaliems savo klientams nuolatos siūlome jų poreikiams pritaikytus specialius pasiūlymus. Jai pasinaudoję, įsigysite tualetinio popieriaus gaminių ar net laikiklių mūsų partneriams draugiškomis kainomis. O galbūt sudalyvausite mūsų skelbiamose akcijose ir būsite apdovanoti? Specialūs mūsų pasiūlymai galioja tik ribotą laiką, todėl savo klientus raginame nepraleisti progos ir jais pasinaudoti.
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geresnę naršymo kokybę šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos privatumo politikoje.