Norite gauti specialius pasiūlymus ir pirkti su nuolaida? Užsiregistruokite!

Tualetinis popierius ofisams, įmonėms ir viešosioms įstaigoms

Siūlome didelį, biurams, mokykloms, viešosioms įstaigoms ar net gamykloms tinkantį tualetinio popieriaus asortimentą. Nesvarbu, ar ieškote įprastų, o gal prabangesnių tualetinio popieriaus ritinėlių, mes pasiūlysime tai, kas tiks kiekvienai pramonės šakai ir biudžetui. Visi mūsų tualetinio popieriaus gaminiai tiekiami didmeniniais kiekiais, o taip pirkdami, neabejotinai sutaupysite. Taip pat tiekiame įvairių dydžių tualetinio popieriaus laikiklius.

Tualetinis popierius už konkurencingą kainą

UAB „Bukutis“ e. parduotuvėje esantis tualetinis popierius parduodamas už verslui palankią, konkurencingą kainą. Prekiaujame tik patikimų prekinių ženklų produktais: itališkais ClassEur, Tubeless ir kitų tiekėjų gamininiais.

Aukščiausios kokybės, tvarus tualetinis popierius

Mūsų tualetinis popierius atitinka aukščiausius kokybės ir gamybos standartus ir yra sukurtas taip, kad sumažintų nereikalingą vartojimą ir pailgintų kiekvieno tualetinio ritinėlio tarnavimo laiką. Tai ne tik tvaru, bet ir mažina higienos proiduktams reikalingas išlaidas. Savo parduotuvėje turime 2-sluoksnio ir 3-sluoksnio higieninio popieriaus gaminius. Stengiamės puoselėti tvaraus vartojimo principus, todėl mūsų e. parduotuvėje jūsų laukia ir ekologiškas tualetinis popierius.

Patogus ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje

Savo klientams siūlome greitą ir nebrangų produktų pristatymą visoje Lietuvoje. Užtikriname, jog jūsų poreikiai bus patenkinti nedelsiant, tad jūsų įmonė tikrai neliks be tualetinio popieriaus ar kitokių higienos produktų. O perkantiems daugiau nei už 50 EUR UAB „Bukutis“ siūlo nemokamą produktų pristatymą nepriklausomai nuo to, kokioje Lietuvos vietoje esate.

Tualetinis popierius ir specialūs pasiūlymai

Mes nelaukiame Kalėdų ir lojaliems savo klientams nuolatos taikome specialius pasiūlymus. Jais pasinaudoję, įsigysite tualetinio popieriaus gaminių ar net laikiklių mūsų partneriams draugiškomis kainomis. O galbūt sudalyvausite mūsų skelbiamose akcijose ir būsite apdovanoti? Specialūs pasiūlymai galioja tik ribotą laiką, todėl savo klientus raginame nepraleisti progos ir jais pasinaudoti.

D.U.K.

Tvarus tualetinis popierius turi būti supakuotas biologinėje visiškai perdirbtoje pakuotėje, pagamintas iš 100 % natūralių, perdirbtų žaliavų, būti kompaktiškas (padėti mažinti sandėliavimo ir transportavimo kaštus) bei visiškai susinaudoti (to pavyzdys – popierius be vidinės tūbelės).
Nebūtinai! Norėdami įsigyti įprastinio, tačiau kokybiško higieninio popieriaus, už jį taip pat mokėsite brangiau. Tad kodėl gi nepasirinkus ekologiškesnės alternatyvos?
Sunaudojus tualetinio popieriaus ar popierinio rankšluosčio ritinėlį lieka popierinė ar kartoninė tūta – tai yra vienintelė šio produkto dalis, kurią galima perdirbti ir kurią derėtų mesti į pakuotėms skirtą konteinerį.
 
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geresnę naršymo kokybę šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos privatumo politikoje.